23 listopada 2015 10:00
Info Roland Polska Sp. z o.o. ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Roland TD-25KV - Perkusja elektroniczna do domu i studia

Dzięki perkusji TD-25KV poważni perkusiści mogą wpasować się w grywalność serii V-Drums za pomocą średniego zestawu, przeznaczonego do domu i studia. Wyposażony w moduł brzmieniowy pochodzący z flagowego modelu TD-30, model TD-25KV oferuje całą uznaną ekspresyjność, która sprawia, że perkusje V-Drums firmy Roland są niekwestionowanym wyborem dla profesjonalnych perkusistów na całym świecie.

Usprawniony interfejs ułatwia tworzenie personalizowanych zestawów perkusyjnych, natomiast funkcji zapisu dźwięku pozwala rejestrować grę w celach porównawczych lub aby dzielić się nią z innymi. Inne ważne własności to pady z naciągiem siatkowym, zapewniającym naturalne wrażenia i wykrywanie miejsca uderzenia w pad werbla (co zwiększa ekspresję) oraz pad VH-11 talerza HI-HAT, umożliwiający używanie techniki gry, jak w przypadku perkusji akustycznej.

 

[img:1]

 

Niektóre cechy:

 
 • Zaawansowany moduł brzmieniowy SuperNATURAL, oparty na flagowym modelu TD-30,
 • Jakość dźwięku i ekspresja porównywalne z najnowocześniejszymi perkusjami V-Drums,
 • Prosty, logiczny interfejs zapewnia łatwą wymianę elementów zestawu oraz tworzenie własnych konfiguracji,
 • 10-calowy pad werbla PDX-100 o naciągu siatkowym z detekcją miejsca uderzenia i możliwością grania rimszotów oraz stosowania uderzeń typu CROSS STICK,
 • Trzy pady kotłów z naciągiem siatkowym: dwa 8-calowe pady PDX-85BK do montażu na statywie oraz jeden, 10-calowy pad PDX-100 do stosowania jako kocioł podłogowy,
 • Możliwość montażu padu VH-11 talerza HI-HAT na standardowym statywie akustycznego talerza HI-HAT, oferującego realistyczny ruch i naturalne wrażenia,
 • Dwa 12-calowe pady CY-12C talerza CRASH o naturalnym, kołyszącym się ruchu, czujniki krawędzi i kopułki oraz możliwość tłumienia dźwięku,
 • 13-calowy pad CY-13R talerza RIDE o naturalnym, kołyszącym się ruchu, czujniki krawędzi, kopułki i powierzchni talerza,
 • Pad bębna basowego KD-9 z naciągiem wykonanym z materiału, zapewnia wspaniałe wrażenia i dobrą grywalność,
 • Możliwość grania z akompaniamentem utworów WAV i MP3 oraz rejestrowanie w pamięci USB dźwięku perkusji w postaci plików dźwiękowych
 • Budowanie umiejętności perkusyjnych za pomocą wbudowanej funkcji COACH,
 • Szybki dostęp do metronomu za pomocą dedykowanego ekranu roboczego, przycisk włączania i wyłączania oraz regulator tempa,
 • Port USB do komunikacji audio i MIDI z komputerem.

 

 

SuperNATURAL

Dzięki technologii SuperNATURAL firmy Roland, przejętej z flagowego modelu TD-30, model TD-25KV zapewnia doskonałe wrażenia gry na perkusji.

Moduł brzmieniowy reaguje w naturalny sposób na każdy sposób gry, zapewniając dynamiczne, interaktywne wrażenia, co jest niezbędne do osiągnięcia najwyższego poziomu ekspresji muzycznej. Od rimszotów, pasaży, akcentów, a nawet nut "duszków" na werblu, po mocne akcenty na talerzu CRASH i wydłużone pasaże na talerzach, każdy szczegół jest dokładny i płynny.

 

10-calowy pad werbla PDX-100 o naciągu siatkowym z detekcją miejsca uderzenia i możliwością grania rimszotów oraz stosowania uderzeń typu CROSS STICK.

 

Odczucia najwyższej klasy oraz grywalność

Legendarne wrażenia z gry na perkusji V-Drums zapewnia pełny zestaw siatkowych padów z detekcją położenia na padzie werbla, oferujący subtelne i naturalne zmiany barwy dźwięku, zależnie od miejsca uderzenia w pad. Talerze kołyszą się w naturalny sposób, obsługując opcję tłumienia dźwięku, odtwarzając brzmienia, przypisane do kopułki i krawędzi talerza CRASH oraz do kopułki, powierzchni i krawędzi talerza RIDE.

Montowany na standardowym statywie, pad VH-11 talerza HI-HAT oferuje ruch zamykania i otwierania talerzy oraz brzmienia krawędzi i kopułki, aby do perfekcji wykorzystywać tradycyjne techniki gry. Pad KD-9 bębna basowego oferuje naturalny naciąg z materiału i solidne, rockowe reakcje.

 

[img:2]

 

Szybkie wywoływanie zestawów oraz rozpoczynanie gry

Dzięki zgrabnemu interfejsowi, moduł brzmieniowy perkusji TD-25KV umożliwia szybkie odtwarzanie wspaniałych brzmień dla dowolnego typu muzyki.

Łatwe do uchwycenia, umieszczone w środku pokrętło umożliwia szybkie wybieranie zestawów perkusyjnych, oparte na stylach muzycznych, takich jak standardowy, rock, jazz, elektroniczny i inne. Po wybraniu stylu naciśnij pokrętło, aby wybrać żądaną wariację zestawu perkusyjnego. Kolejny krok? Zacznij grać!

 

[img:4]

 

Własne zestawy perkusyjne dla osobistego stylu gry

Perkusja TD-25KV upraszcza edycję brzmień, jeśli trzeba je dopasować do własnego stylu gry lub określonego gatunku muzyki. Po prostu uderz w pad, aby wywołać przypisane do niego brzmienie, a następnie potencjometrami modułu wybieraj instrumenty, zmieniaj strój, wyciszenie i głośność. Poręczne skróty klawiszowe znacznie przyspieszają edycję brzmienia kotła, umożliwiając przypisywanie brzmień i zmianę tłumienia oraz stroju równocześnie dla wszystkich kotłów.

Zmiany są automatycznie zachowywane podczas edycji, eliminując potrzebę wykonywania dodatkowych operacji. Jeśli ostatnio dokonane zmiany nie przypadną do gustu, można je łatwo anulować za pomocą funkcji UNDO i wrócić do ustawień, jakie istniały w momencie wywołania zestawu perkusyjnego.

 

[img:3]

 

Graj z utworami i rejestruj dźwięk swojej gry

Chcesz trochę pograć z akompaniamentem? Wystarczy podłączyć pamięć USB z ulubionymi utworami, zachowanymi w formacie WAV lub MP3 i zatracić się w grze na wiele godzin. Oprócz normalnego odtwarzania istnieje możliwość zapętlania fragmentów, z którymi chcesz pracować lub zmniejszać tempo odtwarzania, aby łatwiej ćwiczyć szybsze przejścia i artykulacje. Możliwe jest także podłączenie smartfona do wejścia audio i gra na perkusji z utworami z sieci lub własnej biblioteki muzycznej.

Można również rejestrować w pamięci USB grę na perkusji (wraz z akompaniamentem) w postaci pliku dźwiękowego, uzyskując wspaniały sposób oceniania własnej gry i wymiany nagrań z przyjaciółmi i producentami. Moduł brzmieniowy wyposażono również w port USB, zapewniający wygodne połączenie, przeznaczone do rejestrowania dźwięku oraz komunikatów MIDI bezpośrednio w programie typu DAW.


 

Specyfikacja techniczna:

 
 • Konfiguracja zestawu:
   
  • Moduł brzmienowy: TD-25 x 1
  • V-Pad (Snare): PDX-100 x 1
  • V-Pad (Tom1 & Tom2): PD-85 x 2
  • V-Pad (Tom3): PDX-100 x 1
  • V-Hi-Hat: VH-11 x 1
  • V-Cymbal Crash: CY-12C x 2
  • V-Cymbal Ride: CY-13R x 1
  • Kick Pad: KD-9 x 1
  • Stojak: MDS-9SC x 1 (sprzedawany osobno)
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 130 x 120 x 125 cm
 • Waga: 26.5 kg

 

Elektroniczne Zestawy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz