8 września 2017 12:00

DRUM Fitness - perkusyjne warsztaty dla kobiet w ciekawej formie

Drum Academy.pl wraz z fundacją Groove Of Life zapraszają na bezpłatne perkusyjne warsztaty dla kobiet. Spotkanie pod nazwą DRUM Fitness odbędzie się już 17 września o 15:00 w warszawskim ZOO Market przy Alei Solidarności 55.

[img:1]

Inicjatywa skierowana jest do pań, które czują w sobie rytm i noszą się zamiarem spróbowania swoich sił za zestawem perkusyjnym, ale niekoniecznie dotąd miały ku temu sposobność z powodu braku miejsca lub instrumentu. Program warsztatów skupiać się będzie głównie na graniu pierwszego podstawowego rytmu i ma mieć maksymalnie praktyczną formę.

Zajęcia poprowadzą Agnieszka Trzeszczak i Zuzanna Ossowska – zgrana sekcja rytmiczna współpracująca m.in. w programie Szymona Majewskiego. Od dwóch lat Aga i Zuza rozwijają projekt warsztatów perkusyjnych dla kobiet. W ramach założonej przez Agnieszkę Fundacji Groove of Life, działają na rzecz edukacji muzycznej w Polsce.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc trzeba dokonać rejestracji przez formularz internetowy:  TUTAJ

 Szczegóły wydarzenia dostępne są na FB: TUTAJ

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017