19 marca 2019 09:00
Info ADAM HALL Group GmbH ADAM HALL Group GmbH tel: +48 732 350 711 www.adamhall.com Musikmesse Frankfurt ul. Bohdanowicza 21 lok. 21 02-127 Warszawa

Giganci prężą muskuły. Zobacz co nowego zaprezentuje na targach Adam Hall

Na tegorocznych targach Prolight + Sound 2019 (2-5 kwietnia) we Frankfurcie nad Menem Adam Hall Group zaprezentuje liczne nowości ze swojego bogatego portfolio produktów technologicznych dla branży eventowej, instalacyjnej i studyjnej. Gwoździem programu wśród produktów prezentowanych przez Adam Hall Group na targach będzie nowa seria Gravity Touring oraz odsłona nowej tożsamości marki Palmer na rynku niemieckim. Przedstawiamy nowości, które będzie można zobaczyć na zbliżającej się wystawie, ale co najważniejsze niedługo także w polskich sklepach. 

 

 

Cameo - for lumen beings 

Na targach Prolight + Sound marka Cameo zaprezentuje nie tylko swoje najnowocześniejsze reflektory sceniczne, teatralne, przemysłowe i architektoniczne oraz rozwiązania w zakresie transmisji, ale także pokaże, co należy rozumieć przez jej nowe motto: „Cameo - for lumen beings”. Od momentu powstania w 2012 roku ta marka oświetleniowa należąca do Adam Hall Group dynamicznie się rozwinęła, stając się jednym z wiodących producentów w branży profesjonalnej technologii oświetleniowej. Przekonuje do siebie zarówno projektantów, jak i operatorów oświetlenia dzięki pionierskim reflektorom, takim jak MOVO BEAM 100, zasilane akumulatorami ZENIT B60, przeznaczone do zastosowań zewnętrznych ZENIT W600 Outdoor-Washlight czy reflektory z serii OPUS. Czy to ruchome głowice LED z serii OPUS, wysoka intensywność światła modeli ZENIT Outdoor-Washlight, czy też odwzorowujące kolory diody LED i soczewki Fresnel z serii F - Cameo pozwala wizualnie wyrażać myśli i emocje oraz tworzyć niezapomniane chwile. Na stoisku Adam Hall (hala 8, stoisko nr F28/F30) co godzinę będzie wyświetlane wideo CAMEO FOR LUMEN BEINGS obrazujące nowe motto marki Cameo.

 

Seria Cameo OPUS

Ruchome głowice LED serii OPUS od Cameo to doskonałe, wszechstronne rozwiązanie dla wypożyczalni sprzętu, teatrów oraz do stosowania w przemyśle filmowym. Głowice profilowe obu reflektorów, zarówno OPUS SP5, jak i OPUS SP5 FC, są dostępne w wersji z diodą LED CW 500 W, systemem mieszania kolorów CMY i liniowym filtrem CTO lub w wersji z diodą LED RGBAL o mocy 300 W emitującą strumień świetlny o intensywności 9000 lm i osiągającą wysoki wskaźnik CRI >90/TLCI 93, który przez cały czas zapewnia równomierną projekcję bez zakłóceń w całym zakresie ogniskowania 6°-44°. Nowa seria OPUS została uzupełniona o kompaktową lecz wydajną ruchomą głowicę Spot-Movinghead OPUS S5, która wytwarza imponujący strumień świetlny 17 500 lm dzięki podstawie z diodami LED 380 W. Ponadto wszystkimi reflektorami OPUS można swobodnie sterować za pomocą W-DMX, DMX, RDM, Art-Net oraz sACN.

 

Cameo ZENIT W300 i B200

Po tym jak ZENIT W600 doskonale sprawdził się w licznych projektach oświetlenia zewnętrznego, marka Cameo postanowiła uzupełnić swoją serię LED-Washlight o ZENIT W300 - niemniej wszechstronny naświetlacz IP65-Washlight z 21 diodami LED RGBW 15 W o wydajności świetlnej na poziomie 10 000 lm, zapewniający intensywne, mieszane kolory. Oczywiście również ZENIT W300 wyposażony został w innowacyjne technologie Cameo SnapMag, takie jak stały kąt rozwarcia wiązki 21°, który można zmienić w kilka sekund i całkowicie bez użycia narzędzi dzięki opcjonalnym ramom filtra SnapMag. Poza sterowaniem przez RDM i DMX reflektor ZENIT W300 został dodatkowo wyposażony w zintegrowany nadajnik-odbiornik 2,4 GHz W-DMX od firmy Wireless Solution Sweden AB, który przeznaczony jest do wygodnego, bezprzewodowego sterowania i obsługi w trybie Master/Slave.

Marka Cameo zaprezentuje ponadto zasilany akumulatorowo i przeznaczony do zastosowań zewnętrznych reflektor LED-Outdoor-Washlight B200. Dzięki 21 diodom LED RGBW Cree o mocy 15 W zapewniającym strumień świetlny 6600 lm, model B200 jest obecnie najpotężniejszym, zasilanym na baterie naświetlaczem zewnętrznym w swojej klasie, który przekonuje wyjątkowo jednorodnym mieszaniem kolorów.

 

Seria Cameo F

W ramach debiutu nowej serii F od Cameo odsłonięte zostaną trzy niezwykle mocne reflektory LED-Fresnel. Zarówno F2 D (światło dzienne, 5400 K), jak i F2 T (Wolfram, 3200 K) umożliwiają naturalne odwzorowanie kolorów dzięki wysokiemu wskaźnikowi CRI na poziomie 96 lub TLCI na poziomie 97, dzięki czemu stanowią doskonałe zamienniki tradycyjnych reflektorów z soczewkami Fresnel 1 kW stosowanych w teatrach, studiach fotograficznych oraz na planach filmowych. F2 FC (RGBW, 1600 K do 6500 K, z bezstopniową regulacją) wodzi na pokuszenie projektantów światła dzięki wskaźnikowi CRI>90 nad całkowicie białymi obszarami, korektą zieleń-magenta oraz 50 makrami kolorów dopasowanymi do filtrów kolorów LEE. Uzupełnieniem reflektorów Fresnel z serii F Cameo jest bezstopniowy zoom od 15° do 40° (F2 D & F2 T) lub od 18° do 55° (F2 FC), cztery regulowane, 16-bitowe krzywe ściemniacza do wyboru oraz 8-stopniowy ogranicznik skrzydełka i ramka z filtrem żelowym.

 

Zobacz naszą relację z Cameo z targów ISE 2019

 

 

 

LD Systems - free your sound

Doskonały dźwięk jest iluzją - natomiast swoboda elastycznego wdrażania własnych pomysłów dźwiękowych nią nie jest. Na targach Prolight + Sound marka LD Systems pokaże, w jaki sposób zrealizować takie kompleksowe podejście z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań Adam Hall Group. Mamy wszystko, czego potrzeba od początku do końca realizacji projektu - od systemów odsłuchu dousznego serii U500 IEM, poprzez głośniki MAUI i1 przeznaczone do instalacji stacjonarnych, kompaktowe wzmacniacze instalacyjne IMA i IPA, aż po równie wszechstronne co solidne głośniki DQOR Outdoor. LD Systems - free your sound.

 

LD Systems U500 IEM

LD Systems przedstawia serię U500 IEM - system odsłuchu dousznego dla zespołów, muzyków, wypożyczalni sprzętu i wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą niezawodność i doskonałą jakość dźwięku. Dostępne są w zestawie ze słuchawkami lub bez nich. Odsłuch z serii U500 IEM umożliwia przełączanie mocy transmisji między 2 mW, 10 mW i 30 mW. Wyposażony jest w niezwykle czytelny wyświetlacz OLED oraz 3-pasmowy EQ z parametrycznymi środkami, możliwością wprowadzenia nazwy użytkownika, przechowywania do dziecięciu ustawień wstępnych oraz - w zależności od pasma częstotliwości - równoległej obsługi nawet dwunastu systemów. Seria U500 IEM jest dostępna w pięciu wersjach do użytku w różnych zakresach częstotliwości na całym świecie.

 

LD Systems MAUI i1 

Wraz z MAUI i1 marka LD Systems idzie o krok naprzód i umożliwia planistom, integratorom oraz użytkownikom końcowym korzystanie z nagradzanego, aktywnego głośnika wolnostojącego również w instalacjach stacjonarnych. MAUI i1 wyposażony jest w dziewięć 3-calowych subwooferów pełnozakresowych oraz w dwa 1-calowe neodymowe głośniki wysokotonowe z 2-drożną zwrotnicą częstotliwości. Zapewnia on 120 W (RMS) przy 8 omach. Zoptymalizowany pod względem BEM falowód wysokoczęstotliwościowy umożliwia precyzyjną kontrolę pionowego zakresu emisji, aby zapewnić równomierne rozprowadzanie dźwięku nawet w akustycznie trudnych warunkach. Aby zapewnić bezproblemową integrację w systemy głośnikowe o stałym napięciu, MAUI i1 jest wyposażony w przełącznik wyboru 8 omów/70 V/100 V z odprowadzeniem dla 60, 30, 15, i 7,3 W. W zestawie znajduje się też specjalny wspornik montażowy w kształcie litery U, umożliwiający mocowanie do ściany.

 

LD Systems IPA i IMA 

Dzięki serii IPA oraz IMA marka LD Systems poszerza swoją stale rozwijającą się gamę produktów instalacyjnych o wzmacniacz mocy oraz miksery przeznaczone specjalnie do rozwiązań stacjonarnych. Seria IPA obejmuje wzmacniacze 4-kanałowe z DSP - IPA412 (120 W) i IPA424 (240 W) - wraz ze zintegrowanymi transformatorami na poszczególnych kanałach, odprowadzeniem 100 V/70 V oraz jednym wyjściem Low-Z (4 omy). Modele IPA można wzbogacić o kartę rozszerzeń, aby kontrolować wszystkie parametry przez Ethernet i zintegrować wzmacniacze w większych sieciach instalacyjnych za pośrednictwem Dante dzięki łączności AoIP. Ponadto seria IPA może komunikować się ze zdalnymi urządzeniami i mikrofonami przywoławczymi za pośrednictwem magistrali CAN (Controller Area Network).


IMA30 jest pierwszym przedstawicielem nowej serii IMA marki LD Systems. Dzięki szerokiej gamie opcji wejść i wyjść, w tym funkcji Bluetooth do bezprzewodowego łączenia ze źródłami muzyki oraz wielopoziomowego przełączania priorytetów, wzmacniacz miksujący można swobodnie zintegrować w kompaktowej obudowie 9,5-calowej, przeznaczonej do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. IMA30 zapewnia cztery poziomy priorytetów dla połączeń alarmowych, wejść mikrofon/linia i podłączonych źródeł muzyki, a także opcję automatycznego trybu gotowości z certyfikatem Energy-Star.

 

Głośniki zewnętrzne LD System DQOR Outdoor

Głośniki instalacyjne z nowej serii DQOR doskonale sprawdzą się zarówno w projektach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. 2-kierunkowe systemy o odświeżonym, dynamicznym designie LD Systems są dostępne w rozmiarach 3'', 5,25'' i 8'' oraz w wersjach o niskiej i wysokiej impedancji (8 lub 16 omów). Ponadto modele DQOR można integrować również w środowiskach 70/100 V dzięki przełącznikowi wyboru dla zmiennych mocy.

Aby umożliwić elastyczne i różnorodne stosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, obudowę wyposażono w zintegrowany uchwyt do montażu ściennego i praktyczny mechanizm Slide/Lock. Dzięki wpuszczanym panelom przyłączy bez widocznych przewodów urządzenia z serii DQOR można stosować również w warunkach wymagających zapewnienia wyższego poziomu estetyki. Aby uzyskać precyzyjną wiązkę dźwiękową - na przykład w branży gastronomicznej czy handlu detalicznym - głośniki są wyposażone w zintegrowany mechanizm 27°-Tilt i 45°-Pan. Nowa seria DQOR dostępna jest w kolorze czarnym i białym.

 

Zobacz naszą najnowszą relację z ISE 2019

 

 

Seria Gravity Touring

Wraz z nową serią Touring marka Gravity przedstawia pierwszą w historii serię statywów przeznaczoną specjalnie na rynek profesjonalnych wypożyczalni sprzętu. Statywy te są wykonane w całości z metalu i przekonują wytrzymałą konstrukcją. Łączą maksymalną stabilność, przemyślaną funkcjonalność oraz innowacyjne detale, dzięki którym produkty te wyróżniają się spośród porównywalnych modeli dostępnych na rynku. Należą do nich między innymi zabezpieczone przed wypadnięciem, w pełni metalowe pokrętła, a także efektywny sposób mocowania wysięgnika - wystarcza zaledwie jeden obrót pokrętłem. Przewiduje się, że nowa seria Touring marki Gravity będzie dostępna w sprzedaży w trzecim kwartale 2019 roku. W ramach premiery w ofercie znajdą się statyw mikrofonowy, głośnikowy i oświetleniowy. Seria Touring jest w pełni kompatybilna z innymi produktami marki Gravity.

 

 

Palmer MONICON XL

Monicon XL to flagowy produkt z serii Palmer Monicon, który uosabia nowy język designu Palmer i będzie kształtować ogólny wygląd marki w przyszłości. Wyposażony w wiele profesjonalnych funkcji kontroler monitorów Palmer Monicon XL jest doskonałym narzędziem do pracy zarówno w warunkach domowych, jak i w nowoczesnych studiach. Przejrzyście skonstruowany interfejs użytkownika na panelu o innowacyjnej konstrukcji podzielony jest na dwa poziomy i umożliwia swobodne ustawianie stołu i komfortową pracę.

Unikalną cechę Monicon XL stanowi wskaźnik korelacji do wyświetlania różnicy faz między lewym a prawym kanałem stereofonicznym celem wykrywania błędów w monokompatybilności miksowanych dźwięków. Ponadto, ze względu na całkowicie analogowy obwód audio, podczas słuchania nie wprowadza latencji. Użytkownicy, którzy chcą, aby ich studyjne odsłuchy L/R były jeszcze bardzie elastyczne, mogą korzystać z dodatkowego wyjścia Sub Out z tyłu obudowy.

 

Zobacz najnowszą relacje z NAMM 2019

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Palmer rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz