22 marca 2018 10:00
Info ADAM HALL Group GmbH ADAM HALL Group GmbH tel: +48 732 350 711 www.adamhall.com Musikmesse Frankfurt ul. Bohdanowicza 21 lok. 21 02-127 Warszawa

Adam Hall Group na targach Prolight + Sound 2018

Adam Hall Group zaprezentuje swą bogatą ofertę na targach Prolight + Sound (10-13 kwietnia) we Frankfurcie nad Menem w hali 3.1, na stoiskach E60-F70. Publiczność zobaczy wiele nowych produktów i technologii z zakresu profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia, statywów i akcesoriów scenicznych.

LD Systems MAUI® P900 by Porsche Design Studio

Przełomowy Pro-Audio-Design

[img:1]

Na targach Prolight + Sound zobaczymy między innymi urządzenie MAUI® P900 marki LD Systems – jedyny w swoim rodzaju system kolumn PA, będący owocem współpracy z agencją designu Studio F.A. Porsche, za sprawą którego granice między techniką, sztuką i wzornictwem uległy zatarciu. Na tegorocznych targach Winter NAMM Show zestaw MAUI® P900 miał swój oficjalny debiut rynkowy. Ten jedyny w swoim rodzaju system kolumn PA, łączący nowoczesną technologię z kultowym językiem formy i ekskluzywnymi materiałami, został dotychczas wyróżniony szeregiem międzynarodowych nagród wzorniczych i produktowych (m.in. German Design Award i iF Design Award).

LD Systems MAUI 5 GO 

Ultraprzenośny, elegancki system kolumn PA zasilany akumulatorem

[img:2]

Zestaw MAUI® 5 GO marki LD Systems to zasilana akumulatorem wersja nagradzanego, ultraprzenośnego systemu kolumn MAUI® 5. Jest to produkt typu „wszystko w jednym”, łączący znakomitą jakość dźwięku z niezwykle kompaktową konstrukcją. Opatentowana technologia szybkiej wymiany akumulatorów Quick Swap zapewnia niemal nieograniczony czas pracy z zasilaniem bateryjnym. MAUI® 5, urządzenie o wadze poniżej 13 kg, jest rozwiązaniem nagłośnieniowym i odsłuchowym gwarantującym muzykom, DJ-om i organizatorom imprez niewiarygodną elastyczność oraz możliwości rozszerzania o dodatkowe moduły. Na potrzeby zastosowań mobilnych system jest wyposażony w Bluetooth®.

CZYTAJ WIĘCEJ

LD Systems CURV 500 TS 

Mobilny liniowy system nagłośnieniowy o kompaktowej budowie i wszechstronnym zastosowaniu

[img:3]

CURV 500® Touring Array System to najnowszy dodatek do serii CURV 500® marki LD Systems, który umożliwia zastosowanie innowacyjnego systemu liniowego w lokalizacjach wymagających szczególnie dużego natężenia, zasięgu i szerokiego kąta emisji dźwięku. System CURV 500® TS jest wyposażony w cztery liniowe kolumny satelitarne – dwie z podwójnym głośnikiem i dwie pojedyncze. Posiada węższy kąt emisji dźwięku w pionie, co zapewnia odpowiednie natężenie i dynamikę dźwięku także w najodleglejszych częściach audytorium. W kombinacji z mocnym 15-calowym subwooferem klasy D w obudowie bass reflex, wyposażonym w regulację DSP, zestaw CURV 500® TS stanowi uniwersalne rozwiązanie PA do profesjonalnego odtwarzania muzyki lub występów na żywo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cameo ZENIT W600 

Profesjonalny reflektor typu wash ze stopniem ochrony IP65, do zastosowań zewnętrznych

[img:4]

ZENIT® W600 to propozycja należącej do Adam Hall Group marki Cameo Light. Jest to reflektor typu washer o dużej mocy, wyposażony w gwarantującą wysoką rozdzielczość technikę 16-bitową, przeznaczony do stosowania na zewnątrz (stopień ochrony IP65). Urządzenie wyposażone w 40 diod LED RGBW firmy CREE po 15 W każda zapewnia niezwykłą jasność na poziomie 21 000 lumenów, umożliwiającą jednorodne i efektywne mieszanie barw.Dostępny będzie również wariant W600 D, świecący wyłącznie światłem białym o temperaturze barwy równej 5600 K, o znacznie większej jasności na poziomie 41 000 lumenów. Na targach Prolight + Sound 2018 ZENIT® W600 D zostanie zaprezentowany po raz pierwszy, a do dystrybucji trafi latem 2018 roku.

Innowacyjna technologia SnapMag® marki Cameo Light umożliwia błyskawiczną wymianę dyfuzorów i ramek filtrów w obu modelach bez użycia dodatkowych narzędzi, co pozwala na bezproblemowe uzyskanie różnych kątów (25°, 45° a nawet 100°) i kształtów wiązki światła (owalny, 60° x 10°). Oprócz tradycyjnych standardów DMX i RDM urządzenia posiadają także zintegrowany moduł W-DMX™ o częstotliwości 2,4 GHz, służący do bezprzewodowego wysyłania i odbioru poleceń w standardzie DMX. Dostępne jako opcja urządzenie iDMX® CORE WiFi i konwerter W-DMX™ oraz bezpłatna aplikacja kontrolera iDMX® tworzą dedykowany, wygodny moduł sterowniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gravity LTS 01 B 

Uniwersalny statyw do laptopa i kontrolera

[img:5]

Statyw LTS 01 B marki Gravity to przemyślane rozwiązanie pod laptopy i kontrolery dla DJ-ów, producentów muzycznych i innych użytkowników, którym zależy na stabilnym i elastycznym ustawianiu sprzętu. Został zaprojektowany w Niemczech i wykonany na bazie konstrukcji z lekkiego aluminium, dzięki czemu można go złożyć do minimalnych rozmiarów np. na potrzeby transportu. Model LTS 01 B pasuje do laptopów o przekątnej ekranu od 12 do 17 cali oraz do wielu kontrolerów do produkcji muzyki, w tym takich modeli jak Novation Launchpad, Native Instruments Maschine oraz Ableton Push.

CZYTAJ WIĘCEJ

Palmer Acoustic Pocket Amp 

Przenośny przedwzmacniacz do instrumentów akustycznych

[img:6]

Acoustic Pocket Amp to proponowana przez markę Palmer uniwersalna kombinacja pedału efektów i przedwzmacniacza, przeznaczona do stosowania z instrumentami akustycznymi. Dzięki trzem dostępnym modułom instrumentalnym (gitara akustyczna, bas akustyczny, pickupy magnetyczne) oraz trzem podstawowym ustawieniom brzmienia (flat, modern, vintage) Acoustic Pocket Amp doskonale sprawdza się w każdej sytuacji – od ćwiczeń przez występy na żywo po nagrania domowe i studyjne. 3-pasmowy equalizer oraz osobny filtr środkowozaporowy umożliwiają precyzyjne dostosowanie brzmienia do indywidualnych potrzeb. Zintegrowane pokrętło Blend służy ponadto do płynnej regulacji proporcji sygnału płynącego bezpośrednio z instrumentu i ze wzmacniacza.

 CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Palmer rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz