11 marca 2015 09:00
Info Musikmesse Frankfurt ul. Bohdanowicza 21 lok. 21 02-127 Warszawa

Musikmesse / Prolight + Sound 2015: Co i jak?

[img:1]

Musikmesse / Prolight + Sound
Frankfurt 15-18.04.2015

Już wkrótce cała branża muzyczna spotka się ponownie we Frankfurcie nad Menem na targach muzycznych Musikmesse & Prolight + Sound. Tegoroczna edycja imprezy rozpocznie się już 15 kwietnia i potrwa cztery dni.

W tym czasie wystawcy zaprezentuję najnowsze produkty i innowacje z całego świata. Będzie można obejrzeć i wypróbować liczne instrumenty muzyczne, akcesoria, sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy i multimedialny.

 

Zobacz także: Relacja z Musikmesse / Prolight+Sound 2015

[img:18]

 

Menu na skróty:

 

 

O targach

 

 

[img:17]

Musikmesse & Prolight + Sound

Targi Musikmesse to największe na świecie targi instrumentów, akcesoriów muzycznych, oprogramowania i sprzętu komputerowego dla muzyków oraz wydawnictw nutowych. W ostatniej edycji wzięło udział 1.384 wystawców, w tym 475 firm z Niemiec, a pozostałe 909 z krajów całego świata.

Równolegle, w tym samym terminie odbywają się targi Prolight + Sound, na których prezentowany jest sprzęt nagłośniający, oświetleniowy oraz techniki komunikacji. Musikmesse odwiedziło ponad 70.860 branżystów.

Wszystkie dni targowe przeznaczone są z myślą o branżystach i profesjonalistach, natomiast 17 i 18 kwietnia imprezę może odwiedzić każdy miłośnik muzyki. Na te dni zaplanowane są także liczne koncerty, spotkania z artystami, sesje autografów oraz warsztaty.

 

[img:2]

 

Nagrody i imprezy towarzyszące

Targi Musikmesse to nie tylko kompleksowy przegląd branży, to także imprezy i uroczystości związane z przyznaniem licznych nagród osobom zasłużonym w branży, a niejednokrotnie pracującym w kuluarach. Nagrody zostaną przyznane w różnych konkurencjach przez PRG Live Entertainment oraz Niemiecki Związek Producentów Instrumentów Muzycznych (BDMH).

 

Musikmesse poszukuje młodych muzyków

Podczas targów zorganizowane będę specjalne spotkania muzyczne dla najmłodszych muzyków. Z myślą o najmłodszych odbywać się będą warsztaty Music4Kids, natomiast młodzież będzie mogła wziąć udział w konkursie muzycznym SchoolJam i zawalczyć o nagrodę Bast School Band. W jury zasiądą zawodowi muzycy, kompozytorzy i dziennikarze.

 

[do góry]

 

Godziny otwarcia:

 

 

Dni dla branżystów:

Środa 15 kwietnia 2015
Czwartek 16 kwietnia 2015
Piątek 17 kwietnia 2015
Sobota 18 kwietnia 2015
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00

 

Dni otwarte dla publiczności:

Piątek 17 kwietnia 2015
Sobota 18 kwietnia 2015
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00Ceny kart wstępu dla branżystów:

  • Karta jednodniowa: 29 Euro w kasie lub 130 zł na www.targifrankfurt.pl
  • Karta na wszystkie dni: 46 Euro w kasie lub 205 zł na www.targifrankfurt.pl

 

Więcej informacji dostępnych jest u oficjalnego przedstawiciela targów
pod numerem telefonu: +22 49 43 200.

 

[do góry]

 

Karty wstępu

 

 

Opis kart wstępu dostępnych dla odwiedzających:

Karty dla odwiedzających mają następujące oznaczenia literowe (w lewym, górnym rogu):

 
[img:4] Karta wielokrotnego wstępu, upoważniająca do przebywania na terenach targowych w każdy dzień w godzinach trwania targów (9.00 - 18.00). Upoważnia również do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej we Frankfurcie podczas trwania Targów.
[img:5] Karta jednorazowego wstępu, upoważniająca do przebywania na terenach targowych w jeden, dowolnie wybrany dzień w godzinach trwania targów (9.00 - 18.00). Upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej we Frankfurcie w dniu zwiedzania Targów, po uprzednim wpisaniu daty jego ważności (wybrany dzień targowy).
[img:6] Karta prasowa dla dziennikarzy akredytowanych na targach; wielokrotnego wejścia; upoważniająca do przebywania na terenach targowych w godzinach trwania targów (9.00 - 18.00). Upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej we Frankfurcie podczas trwania Targów.
[img:7] Karta zamawiana przez wystawców dla ich kontrahentów na jednorazowe wejście na teren targów. Po zarejestrowaniu nazwisk osób i wydrukowaniu wygenerowanego przez system dokumentu, karta jest jednocześnie biletem komunikacji miejskiej w dniu, w którym upoważnia do wejścia na targi.
 

Wszystkie wymienione karty są jednocześnie biletami komunikacji miejskiej i upoważniają do bezpłatnych przejazdów 2 klasą, w obszarze sieci RMV we Frankfurcie nad Menem.

Jak prawidłowo zarejestrować voucher na kartę wstępu na targi? (Instrukcja)

 

Opis kart wstępu dostępnych dla wystawców:

Karty, które otrzymują wystawcy mają następujące oznaczenia (w lewym, górnym rogu):

 
[img:8]

Karta na budowę i demontaż stoiska. Ilość kart, jaką otrzymuje każdy wystawca z Frankfurtu zależy od powierzchni stoiska i nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania środkami komunikacji miejskiej.

[img:9] Karta wystawcy na czas trwania targów, upoważniająca do przebywania na terenach targowych w godzinach 8.00 - 19.00. W zależności od powierzchni stoiska upoważnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej.
[img:7] Karta zamawiana przez wystawców dla ich kontrahentów na jednorazowe wejście na teren targów. Nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania środkami komunikacji miejskiej!
 

Oprócz kart z literą O i G, wszystkie pozostałe karty są jednocześnie biletami komunikacji miejskiej i upoważniają do bezpłatnych przejazdów 2 klasą, w obszarze sieci RMV we Frankfurcie nad Menem.

 

[do góry]

 

Plan hal

 
[img:11]

[img:12]

 

[do góry]

 

Jak dojechać?

 

 

Adres Messe Frankfurt

Messe Frankfurt Exhibition GmbH
Ludwig-Erhard-Anlage 1

60327 Frankfurt am Main
Telefon: +49 69 75 75-0

Specjalnie opracowaną Broszurę Komunikacyjną znajdą Państwo tutaj.

 

 
 
[img:15]
Uwaga!
We Frankfurcie obowiązuje specjalna
STREFA OCHRONY ŚRODOWISKA!

Informujemy, że od 1 października 2008 roku we Frankfurcie nad Menem, tak jak i w wielu innych niemieckich miastach, obowiązuje specjalna strefa ochrony środowiska. Wybierając podróż samochodem, należy rozważyć zakup specjalnej plakietki (czerwonej, żółtej lub zielonej). Kara za wjazd do strefy ochrony środowiska bez plakietki wynosi 40 €.

Jakimi pojazdami można wjechać do zielonych stref? Prawo wjazdu mają samochody osobowe i ciężarowe oznaczone specjalną czerwoną, żółtą lub zieloną plakietką z wpisanym numerem rejestracyjnym pojazdu. Rodzaj przyznawanej plakietki zależny jest od normy emisji spalin, spełnianej przez te pojazdy. Klasyfikacja zagranicznych samochodów do określonych grup emisji substancji szkodliwych następuje na podstawie danych dot. normy emisji spalin w dokumentach rejestracyjnych pojazdu lub według daty pierwszej jego rejestracji. Informacje o klasyfikacji dostępne są tutaj.

Strefa ochrony środowiska we Frankfurcie obejmuje powierzchnię 110 km² wewnątrz pierścienia autostrad (jednak na samych autostradach strefa nie obowiązuje). Na tereny targowe można zatem bez problemu dojechać z Polski bez wykupienia specjalnego znaczka, jednak już poruszanie się po centrum miasta i okolicach bez plakietki jest niemożliwe. Samodzielny dojazd do części hoteli może być więc utrudniony. W zachodniej części miasta granicą strefy będzie autostrada A5, w południowej A3, a na wschodniej A661. Szczegółową mapkę znajdą Państwo tutaj.

 

[img:13]

Jak dostać się z lotniska Frankfurt Airport na tereny targowe?

Najlepiej pojechać S-Bahnem (linie S8 lub S9, kierunek: Hanau) - jeździ co 8 minut. Należy wysiąść na stacji Hauptbahnhof (z lotniska podróż zajmuje około 10 minut) i tu kierować się w lewo, na sąsiedni peron (podążać za zielonym symbolem "S"), przesiąść się w S3 (kierunek Bad Soden), S4 (Kronberg), S5 (Bad Homburg / Friedrichsdorf) lub S6 (Friedberg). Wysiąść należy bezpośrednio na terenach targowych - przystanek nazywa się MESSE i są to 2 przystanki od stacji Hauptbahnhof. Podróż zajmuje około 3 minut.
 

Jak dostać się z lotniska Frankfurt Hahn na tereny targowe?

Najszybszy transport z lotniska zapewnia autobus, tak zwany shuttle bus. Przystanek znajduje się bezpośrednio na lotnisku, dokładnie na przeciwko głównego wejścia / wyjścia. Podróż zajmuje około 1 godziny i 45 minut. Więcej informacji i  rozkład jazdy znajdą Państwo pod numerem +49 65 43 50 19 0 lub tutaj.

 

[do góry]

 
 

Jak było w zeszłym roku?

 

 

Zobacz nasze nagrania z targów Musikmesse & Prolight + Sound 2014:

 

Zarezerwuj wideo ze stoiska

 

 

[img:16]

Reportaże z targów

Portal INFOMUSIC.PL jak co roku realizuje wideoreportaż z targów Musikmesse oraz Prolight + Sound. Wszystkie firmy (producenci / dystrybutorzy) zainteresowane relacją wideo z ich stoiska lub reprezentowanych przez nich marek w kraju, proszone są o pilny kontakt z redakcją w celu rezerwacji czasu ekipy filmowej.

 

 

Kontakt do organizatorów

 

 

Biuro Targów Frankfurt w Polsce:

ul. Mołdawska 7 lok. 141
02-127 Warszawa
tel. 22 49 43 200
fax 22 40 21 171
[email protected]

 

Dane firmy:

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
Piotr Łukaszewicz
ul. Bugaj 5D
05-806 Komorów
NIP: 634-151-98-70
REGON: 141103802

 

Numer konta Przedstawicielstwa:

mBank (Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A.) INTERNET BANKING
66 1140 2004 0000 3202 4872 8417Zespół do Państwa dyspozycji:

 

Biuro czynne jest codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:30.

 

[do góry]

 

[img:14]

 

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz