3 stycznia 2018 12:00

Warsztaty perkusyjne z Tomaszem Łosowskim już 21 stycznia

W nowym roku, a dokładnie 21 stycznia - kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny i edukator - Tomasz Łosowski poprowadzi w Suwałkach Warsztaty perkusyjne zwieńczone solowym recitalem.

Tomasz Łosowski to perkusista uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty Roku 2004 w plebiscycie magazynu "Gitara i Bas + Bębny" oraz nagrodą "Eugeniusza" w plebiscycie Magazynu Perkusista w kategorii Najlepszy Edukator 2014. Podczas trwania swojej kariery brał udział w rejestracji przeszło 50 albumów studyjnych. Od 26 lat jest perkusistą w zespole KOMBI. Dodatkowo współtworzy projekty: Gdański Jazz Quartet, Orange Trane, Quartado oraz Łosowski-Lemańczyk-Łukowski Acoustic Trio.

 

[img:1]

 

Łosowski jest aktywnie działającym na terenie całego kraju edukatorem perkusyjnym. Na łamach magazynu "Gitara i Bas + Bębny" wydał pierwszą w Polsce, profesjonalną szkołę na perkusję. Współpracuje aktywnie z Magazynem Perkusista oraz współtworzy perkusyjny nasz portal Infodrum.pl.

Bilety na wydarzenie kosztują 50 zł i będą do nabycia tuż przy wejściu. Uprzednio należy dokonać zapisu na warsztaty na stronie: www.muzyczny.suwalki.pl. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu: 798 682 092.

 

Czas i miejsce

 
  • 21 stycznia 2018
  • Hotel LOFT 1898***
    Suwałki, ul. Pułaskiego 24K

 

 
Akustyczne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017