6 września 2017 10:00

Mistrzynie konkursu Hit Like A Girl na PASIC 2017

W dniach 8-11 listopada 2017 w Indiana Convention Center w mieście Indianapolis w Stanach Zjednoczonych odbędzie się specjalny event perkusyjny Percussive Arts Society’s International Convention (PASIC), podczas którego wystąpią między innymi mistrzynie konkursu Hit Like A Girl.

[img:4]

PASIC to jedna z największych imprez perkusyjnych na świecie! Ma na celu zaprezentowanie różnorodności płciowej, muzycznej i społecznej w sztuce perkusyjnej. Podczas trwania eventu zorganizowanych będzie 120 koncertów, kliniki perkusyjne, lekcje z mistrzami perkusji, laboratoria, panele dyskusyjne, warsztaty oraz występy najlepszych artystów z całego świata.

W czasie trwania eventu odbywać się będą także międzynarodowe targi sprzętu perkusyjnego. W tym roku zaproszono 120 wystawców, którzy zaprezentują najnowsze instrumenty perkusyjne, narzędzia, publikacje i usługi. 

Podczas tegorocznej edycji w ramach specjalnego panelu HLAG Showcase zaprezentują się:

[img:1]

 

Helly (Elisa Montin) -  mistrzyni konkursu Hit Like A Girl z z 2006 roku grupy powyżej 18 lat w kategorii zestaw perkusyjny. Helly pochodzi z włoskiej Wenecji. Jest pierwszą zdobywczynią nagrody Hit Like A Girl spoza Stanów Zjednoczonych, który wystąpi na PASIC oraz  pierwszą perkusistką Metalową, która wygrała konkurs.

WIĘCEJ O ARTYSTCE

 

[img:2]

 

Anastasiya "AJ" Kostromina jest zwyciężczynią w kategorii perkusja marszowa z  2017 roku grupy wiekowej starszej. AJ urodziła się w Rosji, ale dorastała i obecnie mieszka w Brooklynie, gdzie pracuje, uczy i występuje. W tym roku po raz pierwszy dodano do konkursu  kategorie Marching, Concert i World percussion.

WIĘCEJ O ARTYSTCE

 

[img:3]

 

Annapurna "AP" Tobler urodziła się i wychowała w San Jose w stanie Kalifornia. Szalona 12-lateka jest finalistą i głosem publiczności w kategorii perkusyjnej z 2017 r. AP zaczęła swoją przygodę z perkusją w San Jose School of Rock, gdzie uczy się też gry na gitarze i basie. Annapurna wystąpiła gościnnie w 2017 roku w programie HLAG Awards Show na DrumChannel.com.

WIĘCEJ O ARTYSTCE

 

Stoisko numer #1505 Hit Like A Girl będzie otwarte za darmo dla każdego uczestnika PASIC. Można będzie zasięgnąć wszelkich niezbędnych na temat fundacji informacji a także dowiedzieć się więcej o programie przyszłorocznego konkursu.

 

więcej: pasic.org
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017