1 września 2017 10:00
Info GEWA Polska Sp. z o.o. GEWA Polska Sp. z o.o. tel: +48 (77) 453 77 33 www.gewamusic.com/pl

Gold Digger Clinic Tour 2017 z Lehrmannem i JR Robinsonem

Topowi artyści marki Paiste pojawią się na europejskiej trasie klinik perkusyjnych "Gold Digger Tour". Ta dwójka perkusistów jeszcze nigdy nie pojawiła się razem na jednej scenie! Tour poprowadzi najbardziej „sesyjno-nagraniowy” perkusista na świecie - John JR Robinson, a także najbardziej widoczny bębniarz regionów niemieckojęzycznych -Felix M. Lehrmann.

[img:1]

Trasa „Gold Digger Tour” zawita 13.09 do Polski, a konkretnie do Śląskiego Centrum Perkusyjnego w Chorzowie. Następnego dnia (14.09) artyści odwiedzą Pragę aby dać show w La Baguetterie, Toulouse, co może być ciekawym pomysłem na wycieczkę dla osób, które z różnych przyczyn nie zdążą na polski wykon.

Każdy z wyjątkowych muzyków, występujących podczas trasy otrzymał status złotej i platynowej płyty za popełnione przez siebie najbardziej udane krajowe i międzynarodowe utwory na przestrzeni ostatnich lat. Razem byli częścią ponad 1000 legendarnych hitów z gatunków: pop, rock i hip-hop, a ich głód nagrywania świetnej muzyki nadal sprawia wrażenie niezaspokojonego. John JR Robinson i Felix M. Lehrmann nagrywali i występowali u boku takich artystów jak: Michael Jackson, Daft Punk, Madonna, Seal, Lionel Richie, Eric Clapton, Whitney Houston, Sarah Brightman, Fred Wesley, Unheilig, Sarah Connor, Namika, Lena Mayer-Landrut, Yvonne Catterfeld, Megaloh, Samy Deluxe.

Artyści zaprezentują po około 30 minut jednego ze swoich największych przebojów w solowych prezentacjach. Całość zakończy panel Q&A oraz specjalne jam session. 

Przypomnijmy, pokaz odbędzie się 13.09 w Śląskim Centrum Perkusyjnym w Chorzowie przy ulicy Księdza Piotra Skargi 34 o godzinie 19:00. Bilety w cenie 30 zł można nabywać: TUTAJ 

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017