30 sierpnia 2017 12:00

Klick & Drum: Nauka gry na bębnach - ruszyły zapisy!

W centrum kursów i warsztatów bębniarskich Klick & Drum właśnie ruszyły zapisy na nowe kursy nauki gry na bębnach dla początkujących i stawiających zupełnie pierwsze kroki. W programie konga, djembe i cajon. 

[img:1]

Zainteresowani mają do wyboru kursy nauki gry na kongach, które poprowadzi sam Kazimierz Klicki oraz djembe i cajonie, których obsługi uczyć będzie Anika Kamińska. Zajęcia odbywać się będą w wynajmowanej przez Klick & Drum sali w Studio i sali prób Zyrtych Media w Warszawie przy ulicy Mariańskiej 1.

Zajęcia z gry na kongach odbywać się będą w każdą środę o godzinie 19:00 i 20:30 poczynając od 20 września. Kurs gry na djembe wystartuje 18 września, natomiast zajęcia odbywać się będą o 17:20, gry na cajonie nauczyć się będzie można od 20 września w każda środę o 17:20.

Na zajęciach dla początkujących poznać będzie można podstawy uderzenia oraz przyswoić konkretne rytmy. Program obejmuje technikę uderzeń takich jak: bas, otwarty, slap, tap, tumbao, a także naukę gry rytmów: latynoskich, afrykańskich, nanigo, merengue, afro, samba, shiko i tumbao.

Kurs to cykl 10 spotkań trwających 1 godzinę 15 minut odbywających się raz w tygodniu. Każdy kurs trwa 2,5 miesiąca i kosztuje 370 zł. Szkoła Klick & Drum dostarcza instrumenty do nauki, a także udostępnia możliwość nagrywania własnych rytmów i ćwiczeń do celów edukacyjnych na każdych zajęciach w uzgodnionym czasie.

Maksymalna liczba osób w grupie to 15, zapisu na kursy można dokonać: TUTAJ 

 

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017